homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Supranatural..discutii libere :P-5


#77 2008-08-26 16:39:27

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

tipul din cuplu ne povestea despre varul lui (toate faze cu bunica-sa, mama lui, cersetorul, toate le patise varul asta al lui...noi am zis ca il locui lui ne inchideam intr-o manastire si nu mai ieseam ever rotfl ). iar fata din cuplu e cea care are casa pe cimitir. smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 



#78 2008-08-26 16:39:41

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

kata, tatal tau e preot  din cate am inteles , nu?


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#79 2008-08-26 16:44:08

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

carmen_21 a scris:

voi n ati fi vrut sa stiti daca ati fi fost in locul ei...? io nu cred k as fi rezistat pana n as fi aflat... si totusi, cum stiau parintii ei ce s a intamplat dak au gasit o moarta?

nu a murit. bunica-sa traieste si acum...dar in seara aia a facut infarct (sau preinfract)...au dus-o la spital, si pana la urma si-a revenit. dar ei nu vor sa-i spuna ce s-a intamplat...oricat a incercat ea sa afle. taica-su cica ar vrea sa se mute acolo, dar maica-sa nu...ca acolo e casa ei...si ca nu pleaca de acolo. :f?rv?nad: ea a zis ca vrea sa stie...e curioasa...mai bine nu i-ar fi zis nimic ca nici as anu poate sta prea linistita, dar nu-i spune nimeni.


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#80 2008-08-26 16:46:31

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

aolo.... ce neatenta sunt si io...
citesc o data, inteleg ce inteleg, mi se face frica si nu mai mai "intorc" sa mai citesc si a doua oara


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#81 2008-08-26 16:49:48

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

am mai auzit si eu ceva de genul aceasta....da' nu imi mai aduc aminte....parca in locul unde se afla acum o casa facuta a fost un spital si ca in orice spital: scheleti....si in casa aceasta au pastrat capul de la schelete...si intr-un timp pe peretele unde se afla capul acela se auzeau zgomote ciudate tot timpul...dar se mai auzea si de undeva din beci caci si pe acolo ar mai fi fost ingropati oameni

mda...e aiurea... ne povestea proful nostru de roamna din liceu ca in Focsani sunt multe cimitire vechi...ca deh...era granita intre moldova si Tara romaneasca...si pe langa granita au fost cimitire asau ceva d egenul. si cica s-au mai gasit biserici, oase prin pamant...cand se sapa pt ceva. si ne zicea ca noi nici nu stim daca nu cumva locuim pe un cimitir. lol
si acum din primavara au inceput ei sa refaca Piata Unirii si a scris si in ziar ca s-au agsit oase ingropate pe acolo. aiurea... neutral
Oricum, eu tot sper sa nu am experiente din astea ciudate. adica asa...ala cu cainele...am zis ca nah...era un simplu caine si gata, ne-am speriat noi ca vorbisem prostii. dar sa vad morti sau chestii care se misca prin casa...sa nu mai am nici o explicatie....o iau razna...nu as mai sta never ever singura. asa ca aud povesti...e scarry...dar pana nu ti se inatampla tie...tot speri ca nu o fi adevarat, ca i s-a aprut, ca exagereaza, etc...dar cand ti se intampla tie si vezi cu ochii tai e aiurea. neutral


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-08-26 16:52:03

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

Andreea86 a scris:

Katalyna2311 a scris:

am mai auzit si eu ceva de genul aceasta....da' nu imi mai aduc aminte....parca in locul unde se afla acum o casa facuta a fost un spital si ca in orice spital: scheleti....si in casa aceasta au pastrat capul de la schelete...si intr-un timp pe peretele unde se afla capul acela se auzeau zgomote ciudate tot timpul...dar se mai auzea si de undeva din beci caci si pe acolo ar mai fi fost ingropati oameni

mda...e aiurea... ne povestea proful nostru de roamna din liceu ca in Focsani sunt multe cimitire vechi...ca deh...era granita intre moldova si Tara romaneasca...si pe langa granita au fost cimitire asau ceva d egenul. si cica s-au mai gasit biserici, oase prin pamant...cand se sapa pt ceva. si ne zicea ca noi nici nu stim daca nu cumva locuim pe un cimitir. lol
si acum din primavara au inceput ei sa refaca Piata Unirii si a scris si in ziar ca s-au agsit oase ingropate pe acolo. aiurea... neutral
Oricum, eu tot sper sa nu am experiente din astea ciudate. adica asa...ala cu cainele...am zis ca nah...era un simplu caine si gata, ne-am speriat noi ca vorbisem prostii. dar sa vad morti sau chestii care se misca prin casa...sa nu mai am nici o explicatie....o iau razna...nu as mai sta never ever singura. asa ca aud povesti...e scarry...dar pana nu ti se inatampla tie...tot speri ca nu o fi adevarat, ca i s-a aprut, ca exagereaza, etc...dar cand ti se intampla tie si vezi cu ochii tai e aiurea. neutral

asa gandesc si io


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#83 2008-08-26 16:53:37

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

sa ii spuna mai bine ce s-a intamplat andreea

eu in locul ei oricum nu stateam pe un fost cimitir. smile brrr...  in seara aia ii zicea puiu meu "te-ai intrebat vreodata daca nu cumva dormi exact cum sta si un cadavru...adica exact in aceeasi pozitie ca el, le locul lui?" rotfl vai...dar n-as putea dormi...mereu m-as gandi ca daca se ridica ala si ma "ia in brate" :f?rv?nad: mda...stiu...am vazut prea multe filme...dar tot mi-e frica. big_smile
de spus ai ei nu-i zic...au zis ca nu vor si gata. asta s-a intampalt acum cativa ani...daca nu i-au zis atunci pe moment...n-o sa-i zica acum. doar cand o sa se casatoreasca poate sa-i povesteasca exact ce si cum (cand nu o sa mai fie nevoita sa stea in casa aia).

Ultima oara a fost editat de Andreea86 (2008-08-26 16:55:35)


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#84 2008-08-26 16:57:59

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Bunica mea cand era e mititica era acasa cu niste frati de'a ei si la un moment dat vad o pisica neagra in curte si o alunga..peste putin timp iar o vad si o iau si o arunca in wc(buda de tara tongue) si pisica iar apare..o iau si o arunca nush unde si moare si pisica iar apare neutral


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#85 2008-08-26 16:59:28

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

o fi venit vreun mort la femeia aia.... brrrrr popa popa
io nu stiu dak am vazut mai mult de 2 filme horror la viata  mea, si nici astea nu au fost infioratoare rau.....
eu ma incred in Dumnezeu si knd mi se pare ceva infricosator spun o rugaciune in gand....
cel mai tare ma sperie copiii  morti.... sor-mea viseaza de mult timp copii mici, si nu e bine... ii viseaza mai mici decat aia normali... bebei minusculi si i  a spus un psiholog k cineva din fam noastra a facut avort knd era bebelu mai mare... mami zice k ea n  a facut, deci e vorba tot de cineva apropiat...


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#86 2008-08-26 17:02:01

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

da, aici iti dau dreptate..pana nu traiesti pe pielea ta, nu crezi

da...asa e. adica nu pot sa zic ca nu cred...daca imi povesteste cineva nu zic "uite ce ma minte...inventeaza lucruri". dar nah...ma gandesc ca poate i s-a parut...sau chiar daca cred, bine ca nu mi s-a intamplat mie,eventual ma sperii pe moment...dar dupa un timp uiti. eventual iti amintesti cand se povestesc povesti scarry. Dar sa ti se intample tie, clar ca te afecteaza...sau sa vezi live.
mai imi povestea o prietena ca a auait ca niste baieti ar fi facut un pariu ca au curaj sa intre in cimitir nopatea si sa infiga un cutit intr-un mormant sau ceva de genul. si a intrat baiatul...i s-a parut ca aude un zgomot...a vrut sa fuga si i s-a agatat camasa de creanga unul copac...a facut un soc si a murit (de frica...probabil a crezut ca-l tine ceva). cica l-au gasit cu parul albit tot, de la soc. asta nu a fost nimic supranatural...a fost prostie...daca nu aveau ce face... neutral Dar oricum, aiurea faza.


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#87 2008-08-26 17:02:29

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Faza cu visele..ma cam incred in ele..Acum 2 veri au fost inundatiile alea naspa mai ales prin sud-estul tarii si eu,inainte de inundatii,visam mereu ca vine apa peste noi si dupa ce au fost inundatiile nu am mai visat nimic de genu.

Ultima oara a fost editat de life (2008-08-26 17:03:36)


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#88 2008-08-26 17:04:32

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Andreea86 a scris:

Katalyna2311 a scris:

am mai auzit si eu ceva de genul aceasta....da' nu imi mai aduc aminte....parca in locul unde se afla acum o casa facuta a fost un spital si ca in orice spital: scheleti....si in casa aceasta au pastrat capul de la schelete...si intr-un timp pe peretele unde se afla capul acela se auzeau zgomote ciudate tot timpul...dar se mai auzea si de undeva din beci caci si pe acolo ar mai fi fost ingropati oameni

mda...e aiurea... ne povestea proful nostru de roamna din liceu ca in Focsani sunt multe cimitire vechi...ca deh...era granita intre moldova si Tara romaneasca...si pe langa granita au fost cimitire asau ceva d egenul. si cica s-au mai gasit biserici, oase prin pamant...cand se sapa pt ceva. si ne zicea ca noi nici nu stim daca nu cumva locuim pe un cimitir. lol
si acum din primavara au inceput ei sa refaca Piata Unirii si a scris si in ziar ca s-au agsit oase ingropate pe acolo. aiurea... neutral
Oricum, eu tot sper sa nu am experiente din astea ciudate. adica asa...ala cu cainele...am zis ca nah...era un simplu caine si gata, ne-am speriat noi ca vorbisem prostii. dar sa vad morti sau chestii care se misca prin casa...sa nu mai am nici o explicatie....o iau razna...nu as mai sta never ever singura. asa ca aud povesti...e scarry...dar pana nu ti se inatampla tie...tot speri ca nu o fi adevarat, ca i s-a aprut, ca exagereaza, etc...dar cand ti se intampla tie si vezi cu ochii tai e aiurea. neutral

Eu sunt din Focsani..sper ca nu e vrun cimitir sub blocul meu big_smile..Pai la cati oameni au murit prin razboaie si etc cine stie cate oseminte sunt peste tot.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#89 2008-08-26 17:05:57

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

a... si io am auzit ceva de genul... niste tigani care profanau-asa cred k se zice- morminte
s au dus ei in cimitir la unu care stiau k fusese ingropat recent k sa i ia aurul... au dezgropat mortul si atunci mortul respectiv s a trezit k fusese in moarte clinica... si unu a murit pe loc iar celalalt a innebunit


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#90 2008-08-26 17:06:01

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Ma mai gandesc ca la faza cand vezi nush ce(cum zicea andreea d caine) poate e si o farsa care ti'o face mintea ta..pur si simplu sa vezi ceva datorita mintii tale si de fapt sa nu fie adevarat.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#91 2008-08-26 17:07:22

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

carmen_21 a scris:

a... si io am auzit ceva de genul... niste tigani care profanau-asa cred k se zice- morminte
s au dus ei in cimitir la unu care stiau k fusese ingropat recent k sa i ia aurul... au dezgropat mortul si atunci mortul respectiv s a trezit k fusese in moarte clinica... si unu a murit pe loc iar celalalt a innebunit

Moama..si daca era in moarte clinica dupa s'a trezit de tot?big_smile sa fii si ingropat si dupa sa traiesti..pff neutral


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#92 2008-08-26 17:07:56

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

life a scris:

Faza cu visele..ma cam incred in ele..Acum 2 veri au fost inundatiile alea naspa mai ales prin sud-estul tarii si eu,inainte de inundatii,visam mereu ca vine apa peste noi si dupa ce au fost inundatiile nu am mai visat nimic de genu.

:f?rv?nad:
si eu am visat acum vreo2-3 saptamani k era un fel de sfarsitu' lumii
ploua cu pesti... cu somoni :f?rv?nad:
si se intuneca cerul si fulgera
tot cam in perioada aia cu inundatii...


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#93 2008-08-26 17:09:17

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

offtopic da? esti din focsani? ce tare... big_smile ma gandeam ca-s singurica pea ici pe forum. wink
ontopic: da...si eu sper sa nu fie vreun cimitir sub mine. desi nu stiu, cand ma mai duc pe la cimitir...mi se pare ca e acolo un sentiment de atata liniste...nu ma sperie nimic... in schimb am fost intr-un an de Paste...ce-i drept putin mai traziu (pana am luat lumina de la alta biserica...am stat si pe la 1-2 ne-am hotarat sa mergem la cimitir sa ducem lumina si acolo) si era atat de spooky. era lumina ca multe morminte aveau lumanari...era lumina si la biserica, deh...era slujba...dar tot m-am speriat. nu-mi pot imagina cat de spooky e intr-o zi normala, sa nu mai fie alti oameni, fara lumina...fara nimic... popa


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#94 2008-08-26 17:09:36

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

life a scris:

carmen_21 a scris:

a... si io am auzit ceva de genul... niste tigani care profanau-asa cred k se zice- morminte
s au dus ei in cimitir la unu care stiau k fusese ingropat recent k sa i ia aurul... au dezgropat mortul si atunci mortul respectiv s a trezit k fusese in moarte clinica... si unu a murit pe loc iar celalalt a innebunit

Moama..si daca era in moarte clinica dupa s'a trezit de tot?big_smile sa fii si ingropat si dupa sa traiesti..pff neutral

banuiesc k da...
oricum, asta am auzit o acum 5 ani cred... nici nu mai stiu de unde wink


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#95 2008-08-26 17:09:43

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

carmen_21 a scris:

life a scris:

Faza cu visele..ma cam incred in ele..Acum 2 veri au fost inundatiile alea naspa mai ales prin sud-estul tarii si eu,inainte de inundatii,visam mereu ca vine apa peste noi si dupa ce au fost inundatiile nu am mai visat nimic de genu.

:f?rv?nad:
si eu am visat acum vreo2-3 saptamani k era un fel de sfarsitu' lumii
ploua cu pesti... cu somoni :f?rv?nad:
si se intuneca cerul si fulgera
tot cam in perioada aia cu inundatii...

O sa fim invadati de pesti rotfl


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.