homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Supranatural..discutii libere :P-4


#58 2008-08-26 14:49:48

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

daaa...sa stii ca de multe ori am senzatia de deja-vu....dar nu stiu...e ceva ciudat....adica nu numai locul pare ca l-as fi mai vazut...dar...totul imi pare identic...si cum ma simt eu si absolut tot....simt ca am mai trait momentul ala o data. acum nu stiu, daca oi fi visat si am uitat, sau intr-o viata anterioara...dar ceva e. smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 



#59 2008-08-26 15:00:01

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Si mie mi s'a intamplat cu deja-vu..e f straniu..simt ca a mai fost o situatie exact la fel numai ca nu imi aduc aminte de ea,doar pe moment simt ca s'a mai intamplat.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#60 2008-08-26 15:15:23

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

da...la fel si eu. smile nu imi aduc aminte...nu as putea spune de ex ce se va intampla pe viitor (adica in secunda urmatoare de ex), dar in momentul in care se intampla simt ca am mai fost in situatia aia. nu pot sa-mi explic...ma gandesc si ca daca ar fi fost intr-o viata anterioara...nah...locurile se mai schimba in timp...adica cladirile care sunt acum, nu existau si acum 50-80 de ani, in asa zisa mea viata anterioara,nu? adica nu vad cum sa mi se pare cunoscut... De visat...mi se pare ciudat sa visez...ca doar nu-s lucruri importante...visez ca ma plimb prin oras...si ca trec 3 persoane sa zicem necunoscute pe mine? de ce sa visez asta? nu stiu...nu-mi explic...dar e ciudat. smile
aa...si apropo de Dumnezeu, eu sunt fana a Cronicilor Vampirilor de anne Rice. si in cartea Diavolul Memnoch e explicata Biblia din perspectiva diavolului...cand diavolul e bun iar Dumnezeu e imprefect. In fine...e superba cartea...iar aoclo cica Iadul e locul unde te ierti pe tine, ii ierti pe cei care ti-au gresit...il ierti si pe dumnezeau ca e imperfect...iar sfarsitul lumii va fi atunci cand toti oamenii vor ajunge direct in Rai...am sa caut citate din cartea (ca le am facute pt atestat big_smile am facut un site despre cronici)...sa vedeti ce frumoase sunt. big_smile E o alta explicatie.... smile

L.E:  "Iadul ar trebui sa fie locul in care sufletele vad urmarile faptelor lor,dar in care inteleg perfect si se compatimesc pentru ca au stiut atat de putine lucruri.Sa stii ce i-a ranit pe altii,sa-ti dai seama ca n-ai stiut,ca nu te-a invatat nimeni, dar aveai puterea! Si sa ierti,sa-ti ierti victimele,pe Dumnezeu si pe tine insuti. [...] singura lectie a Iadului este Iubirea.[...] Iadul e locul in care eu indrept nedreptatile Lui.Iadul e locul in care eu creez o stare sufleteasca anumita care ar fi putut exista,daca n-ar fi distrus-o suferinta! Iadul e locul in care ii invat pe barbati si pe femei ca pot fi mai buni decat El."

"Va veni ziua cand fie lumea intreaga va fi distrusa de muritori care-l adora pe Dumnezeu, fie toti cei care vor muri vor fi luminati si se vor aduna in jurul Lui, mergand direct in bratele Lui.
O lume perfecta sau o lume distrusa, sau amandoua - intr-o zi Iadul isi va afla sfarsitul. Iar eu ma voi intoarce in Rai, multumit sa stau acolo in primul moment al existentei mele de la inceputul lucrurilor."

Ultima oara a fost editat de Andreea86 (2008-08-26 15:18:07)


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#61 2008-08-26 15:27:42

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Andreea86 a scris:

da...la fel si eu. smile nu imi aduc aminte...nu as putea spune de ex ce se va intampla pe viitor (adica in secunda urmatoare de ex), dar in momentul in care se intampla simt ca am mai fost in situatia aia. nu pot sa-mi explic...ma gandesc si ca daca ar fi fost intr-o viata anterioara...nah...locurile se mai schimba in timp...adica cladirile care sunt acum, nu existau si acum 50-80 de ani, in asa zisa mea viata anterioara,nu? adica nu vad cum sa mi se pare cunoscut... De visat...mi se pare ciudat sa visez...ca doar nu-s lucruri importante...visez ca ma plimb prin oras...si ca trec 3 persoane sa zicem necunoscute pe mine? de ce sa visez asta? nu stiu...nu-mi explic...dar e ciudat. smile
aa...si apropo de Dumnezeu, eu sunt fana a Cronicilor Vampirilor de anne Rice. si in cartea Diavolul Memnoch e explicata Biblia din perspectiva diavolului...cand diavolul e bun iar Dumnezeu e imprefect. In fine...e superba cartea...iar aoclo cica Iadul e locul unde te ierti pe tine, ii ierti pe cei care ti-au gresit...il ierti si pe dumnezeau ca e imperfect...iar sfarsitul lumii va fi atunci cand toti oamenii vor ajunge direct in Rai...am sa caut citate din cartea (ca le am facute pt atestat big_smile am facut un site despre cronici)...sa vedeti ce frumoase sunt. big_smile E o alta explicatie.... smile

L.E:  "Iadul ar trebui sa fie locul in care sufletele vad urmarile faptelor lor,dar in care inteleg perfect si se compatimesc pentru ca au stiut atat de putine lucruri.Sa stii ce i-a ranit pe altii,sa-ti dai seama ca n-ai stiut,ca nu te-a invatat nimeni, dar aveai puterea! Si sa ierti,sa-ti ierti victimele,pe Dumnezeu si pe tine insuti. [...] singura lectie a Iadului este Iubirea.[...] Iadul e locul in care eu indrept nedreptatile Lui.Iadul e locul in care eu creez o stare sufleteasca anumita care ar fi putut exista,daca n-ar fi distrus-o suferinta! Iadul e locul in care ii invat pe barbati si pe femei ca pot fi mai buni decat El."

"Va veni ziua cand fie lumea intreaga va fi distrusa de muritori care-l adora pe Dumnezeu, fie toti cei care vor muri vor fi luminati si se vor aduna in jurul Lui, mergand direct in bratele Lui.
O lume perfecta sau o lume distrusa, sau amandoua - intr-o zi Iadul isi va afla sfarsitul. Iar eu ma voi intoarce in Rai, multumit sa stau acolo in primul moment al existentei mele de la inceputul lucrurilor."

Hhmm intersant..
Inseamna ca sfarsitul lumii nu o sa vina niciodata ca nici in cateva mii de ani nu o sa ajunga toti oamenii sa creada in Dumnezeu,nu o sa fie toti buni si iubitori..si mai e si faza ca exista foarte multe religii si ar inseamna ca ei sa nu mai creada in ce cred.Deci sa fim fericiti ca sfarsitul lumii nu va veni rotfl


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#62 2008-08-26 15:29:07

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

religia nostra nu accepta ca sa zic asa reincarnarea.....nu exista reincarnare.
si mie mi s-a intamplat de foarte multe ori sa fac anumite lucruri, sa trec prin anumite locuri si sa stiu  ce urmeaza sa fac pentru ca mi s-a mai intamplat...gen stiu ca acum ma uit in partea stanga si vad nu stiu ce...si desi stiu ca aia urmeaza sa fac, incerc sa nu o fac si tot nu reusesc.
exista fantome, spirite care raman inca pe pamant...si nu ma refer la cele 6 saptamani in care sufletul este inca pe pamant....off...ar fi atatea sa va spun...toata viata mea si a familiei mele a fost plina de supranatural lol
la nunta parintilor mei a venit in biserica un unchi de-al mamei si a fluierat(ceea ce nu e bine si cica intrase diavolul in el) si mai tarziu a murit, dar sa zic ca a murit calcat de nu stiu ce....si vreo cativa ani de zile a bantuit casa in care stateau nevasta-sa si copiii lui....le deschidea usile, gemurile, trantea lucruri, se auzea cand mergea prin pod....facea tot felul de chestii

Mai zi big_smile..moama ce imi place lol


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2008-08-26 15:31:59

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

rotfl da...cam asa e...o gandire pozitiva. rotfl oricum, nu zic acum ca e cum zice in cartea aia rotfl , dar e o alta interpretare a bibliei...si asa cum exista asta...poate sa exista si o alta varianta...si alta...cine stie care e adevarul? big_smile ca in dosarele x "the truth is out there" rotfl


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#64 2008-08-26 15:40:16

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Supranatural..discutii libere :P

Da povesteste big_smile
Sfarsitul lumii o sa vina dar nu in genul ala descris in Biblie..o sa vina pt ca nu avem grija de Planeta noastra si o sa ne autodistrugem si o sa distrugem si Planeta cu toate chimicalele si razboaiele si toate lucrurile astea.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#65 2008-08-26 15:50:31

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

app de separatul sufletului de trup...matusi-mea a patit-o de cateva ori...inca de cand era mica....
sfarsitul lumii exista cu siguranta si de ani de zile vedem ca deja a inceput....
offffffff.....toata viata noastra am trait in tot felul de vraji de la nenumarate vrajitoare si numai Dumnezeu le stie pe toate pe unde sunt bagate...dar am gasit si noi destule in casa...daca vreti va povestesc si de vraji

zi de vraji big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile rodnarrodnarrodnarrodnarrodnarrodnar


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#66 2008-08-26 15:54:45

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: Supranatural..discutii libere :P

da .. am si eu sa va spun ceva legat de vraji ... bunica unei colege facea in tineretile ei vraji sa-si tina barbatul langa ea, sa-si terorizeze soacra si vecinii ... chestii de genul asta si se pare k Doamne-Doamne a pedepsit-o si a condamnat-o la cativa ani de suferinta in care nu putea sa se miste din pat si avea cosmaruri si chestii de genul asta ... era terorizata de CEVA ... si in noaptea in care a murit i-a multumit lui Dumnezeu ca a incetat sa o pedepseasca ... si ceea ce m-a uimit si m-a speriat cel mai tare e k au gasit copiii ei in fata de perna un sarpe incolacit cand au ridicat-o din pat ...


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#67 2008-08-26 15:59:18

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

Totul a inceput acum cativa ani de zile?.am trecut pe la o manastire destul de aproape de mine?.acolo multa lume?a inceput preotul sa miruiasca pentru ca se terminase slujba?si toata lumea il intreba cate ceva, iar el le spunea culori la camera unde se aflau vrajile(dar noi chiar nu ne-am dat seama ce facea)?cateva zile mai tarziu au mai trecut ai mei pe acolo, si desi era cam seara preotul era acolo?s-au dus ai mei s-au inchinat pe la icoane, iar preotul punea iconite, carticele, lantisoare etc intr-o punga. Se duce tata la el si il intreaba cate ceva despre manastire si ii spune ca este preot, iar preotul x ii spune ca stie?.ai mei facusera ochii cat ceapa? rotfl (tocmai de aceea ii si pregatea lu? tata acea punga) si din discutie in discutie incepe preotul sa ii spuna pe unde se afla toate farmecele facute si doar o data il vazusem si ii spusesem sarut mana si atat: ca avem in perne facute, ca avem o icoana de la o fina care ne-a facut vraji, ca a primit tata o icoana intunecata(era neagra  pe granit facuta), ca mai avem o icoana(le descria pe toate) pe care s-a jurat femeia de la care avem casa?..ca avem crapaturi in casa ca sa iasa farmecele prin ele, sa iasa tot raul si toate ar iesi cam pe geamul din fata, de la sufragerie, ca in camera unde stau eu au stat ai mei la inceput si ca aizi au fost facute cele mai multe(inainte gaseam numai greieri si furnici in camera si nu puteam scapa de ele)?ca am primit o vaza cu flori moarte(artificiale) de la cineva(de la o alta fina de-a mea)?..ca tata are niste ace in vesminte si sunt 3 la numar(am gasit doua:unul l-am aruncat peste doua ape si unul s-a ?pierdut? in casa) de la primul i-a fost facut ca sa nu mai poata canta si chiar avea mari probleme cu vocea, al doilea la inima si pe al treilea inca nu l-a gasit. Ca avem un brad in fata casei chiar la geamul de la sufragerie si ca sub el e ceva(am gasit niste pamant ciudat si era alb) si e pe jumatate uscat tocmai din cauza raului care trecea prin el?.ne-a spus ca avem multe sub casa de la cei care ne- ajutau sa o ridicam?..
Am stat cateva saptamani pana sa le desfacem pernele , de si eram curiosi ca sa vedem daca e ceva?.a filmat tata, dar ce am vazut ca erau in perne si pe ce am putut sa dorm m-am cutremurat toata?.erau fulgi facuti colacei, fulgi cusuti in forma de gaina, suluri de fulgi.
Acum vreo 12 ani am avut accident de masina si tata avea sub fund o pernita(nu mai stiu de ce conducea asa) si in pernita iar era facut ceva ca sa murim?.si am fost la un pas de moarte.
Mereu am incercat sa astupam crapaturile casei si niciodata nu am reusit?..ne-a spus culorile la camere, cum e asezata?.si despre acel unchi al mamei si despre toate care au facut vraji

neutral cred k innebuneam de mult daca eram in locul tau sad


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#68 2008-08-26 16:05:11

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

iti dai seama ca eram putin speriata de ceea ce vedeam....
da..uite acel preot cand a venit la manastire i-a adus lumea perne si multe altele si in perna a gasit un soarece viu si clar ca nu murea....
[b]grija mare la morti: poate lua fire de par, dar mai ales piedica(este cea mai periculoasa)




n-am inteles ce vrei sa zici ... ce piedica ?


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#69 2008-08-26 16:06:29

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

grija mare la morti: poate lua fire de par, dar mai ales piedica(este cea mai periculoasa)

Asta ce inseamna?


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#70 2008-08-26 16:08:18

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

cum era soarece in perna? viu? :f?rv?nad: si aia nu-si dadeau seama? omg :f?rv?nad: bine ca nu am avut experiente din astea (adica daca am facute vraji nu stiu...si nici nu prea cred in din astea ca sa incep sa umblu pe nu stiu unde sa aflu big_smile adica sa zicem ca prefer sa nu cred, ca sa pot dormi linistita big_smile )
cu firele de la morti sau piedica ( e aia care se leaga picioarele mortilor parca? ca stiam ca aia e periculoasa ) ce pot face?
adica ia cineva un fir de par de la un mort si apoi ti-l aduce tie in casa ca sa ai necauzir sau ceva de genul asta? si merge de la orice mort sau cum? ca daca o fi vreunul care e student la medicina...poate face rost la fire de par de pe la autopsii...de face vraji la toti cunoscutii daca vrea. smile

Ultima oara a fost editat de Andreea86 (2008-08-26 16:10:22)


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#71 2008-08-26 16:11:42

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: Supranatural..discutii libere :P

a ... mi-a povestit iubi ca mama lui cand era mai tanara adik atunci cand era el mic , timp de vreo 12 ani nu a putut sa faca nevoile la toaleta , numai pe olita pt k i se parea k iese un sarpe din wc ... neutral si cica a avut vraji facute ...


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#72 2008-08-26 16:16:23

Deliria
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-04-16
Mesaje: 404

Re: Supranatural..discutii libere :P

eu aveam un rozariu luat de pe munte si perina mea personala, si aveam o angajata (au ai mei sere de legume) ce voia sa fie cu tata-si eu ma prinsesem de chestia asta-, si cand a murit bunicamea a pus perina mea sub capu ei in sicriu si rozariul sub perina neutral le-a scos mama imediat cum le-a vazut neutral. Ce idioata neutral


All the flowers that you planted,mama
In the backyard.
All died when you went away.

Offline

 

#73 2008-08-26 16:18:02

Cherry_sensation
Full member
Inregistrat: 2008-04-20
Mesaje: 234

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

da' persoane in care era diavolul in ele ati vazut vreodata?

am vazut la tv ... dar mi-a povestit un baiat ca a vazut el neutral


te iubesc si toata lumea stie cata dragoste iti port eu tie hjarta

Offline

 

#74 2008-08-26 16:19:51

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

doamne... si zisesem k nu o sa intru niciodata pe topicul asta... k stiam k m se face frica...
in fine...
katalyna, acum e mai bine? totusi eu nu inteleg de ce rudele voastre v au facut chestiile astea?


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#75 2008-08-26 16:28:19

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Supranatural..discutii libere :P

Katalyna2311 a scris:

sunt foarte adevarate vrajile crede-ma....am trait pe pielea mea multe wink

or fi...dar pentru sanatatea mes mintala prefer sa nu am experiente din astea. lol sa gasesc un soarece in perna...viu...pai nu as mai dormi ever....cine stie cu ce ma mai trezesc. pff...scarry... popa
si nu...nu am vazut persoane cu diavolul in ele...din fericire...
aaa...sa va povestesc ce sperietura am patit eu o data. acum vreo 2 ani cred...am ieist cu iubi, prietenul lui si prietena tipului la plimbare cu masina...si ne-am dus noi pe un deal ceva, ca se vedea misto tare orasul de acolo (luminat). era cam 11-12 noaptea si a inceput tipul asta sa zica povesti scarry.. adica cica povesti adevarate. ca un var de-al lui cand era mai micut mergea spre casa...si la un moment dat il pasaie (adica "pst pst"...sa-i atraga atentia, intelegeti voi) un cersetor si cand se uita asta sper el...se ridica tipul si cica avea picioare de tap. :f?rv?nad: si dupa multi ani (in care nu a zis la nimeni, ca nu credea ca o sa-l creada cineva) o tipa a povestit ca i s-a intamplat exact aceeasi chestie, in exact acelasi loc (tot asa la o petrecre ceva cand povesteau ei). si cica langa locul respectiv, mai de mult traiau niste vaduve care se ocupau cu vrajitoria sau ceva de genul ala.... sua ne-a povestit ca tot tipul ala...i-a murit bunica...si intr-o noapte s-a trezit el sa se duca sa isi ia un pahar cu apa...si a deschis usa bunica-sa (care era moarta) si l-a rugat sa-i aduca si ei un pahar de nopate. fiind adormit nu si-a dat seama...de abia cand a ajuns la baie a realizat. sau mai traziu i-a murit mama....si era cu prietena in casa...si cand au intrat in camera au vazut in oglinda pe maica-sa stand pe pat...si a vazut si el si prietena lui acelasi lucru (deci nu era el nebun) si cand s-au uitat in pat...nu era nimeni.  apoi prietena tipului care ne-a povestit ne-a zis ca are casa pe un vechi cimitir...si cand si-au pus apa, gaze mai dadeau de niste oase. si cica intr-o seara cand ea cu a ei au plecat in concediu a lasat-o pe bunica ei acolo. si ceva a speriat-o atat de tare incat a facut infarct, dar bunica-sa si parintii au zis ca nu o sa-i zica ei niciodata ce s-a intamplat, ca o sa-i fie frica sa mai stea in casa aia.
in fine...dupa atatea povestiri...la lumina noptii ne-am intors sper casa...si pe drum ne-a aparut o chestie neagra, amre cu ochii rosii in mijlocul drumului. Nimeni nu mai zicea nik si cand ne-am apropiat mai mult era un caine....dar un caine lup negru (cica e foarte rara rasa si e ciudat ce cauta nopatea pe strada intr-un satuc)....si nah...ochii erau rosii de la faruri, se uita spre noi si nu s-a miscat...l-am ocolit noi. nu am fost mai speriata niciodata...sincer...ma gandeam ca e altceva chestia aia. nu mai zic ca dupa 2 zile ne-am uitat cu iubi la omen 666 si era la un moemnt dat acolo un caine IDENTIC cu ala care pazea fiul diavolului sau ceva de genul. nu a aparut mult cainele in film...dar cand l-am vazut si eu si iubi am amutit si nu am mai zis nik... de atunci nu ma mai uit la filme de groaza seara...sau singura. big_smile


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#76 2008-08-26 16:37:25

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Supranatural..discutii libere :P

nu prea am inteles... cine erau astia care patisera? cuplul care va insotea?la inceput am inteles...
pe urma m am pierdut in amanunte big_smile
mama... c aiurea
"si cica intr-o seara cand ea cu a ei au plecat in concediu a lasat-o pe bunica ei acolo. si ceva a speriat-o atat de tare incat a facut infarct, dar bunica-sa si parintii au zis ca nu o sa-i zica ei niciodata ce s-a intamplat, ca o sa-i fie frica sa mai stea in casa aia. "
voi n ati fi vrut sa stiti daca ati fi fost in locul ei...? io nu cred k as fi rezistat pana n as fi aflat... si totusi, cum stiau parintii ei ce s a intamplat dak au gasit o moarta?


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.