homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Supranatural..discutii libere :P-33


#609 2009-08-27 22:18:05

kadiha
Full member
Inregistrat: 2009-08-07
Mesaje: 103

Re: Supranatural..discutii libere :P

aa da? eu am citit si in ziare si scria ca se va vedea dar am intrat acum pe institutul astronomic si n-am gasit nimci scris acolo, ce aiurea si astia dau informatii eronate cica sa te mai increzi in internet si mass-media.


gravida 16+
bebe mami si tati te asteapta cu nerabdare hjarta

Offline

 



#610 2009-08-27 22:44:23

florentina irina
Full member
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 528

Re: Supranatural..discutii libere :P

kadiha a scris:

aa da? eu am citit si in ziare si scria ca se va vedea dar am intrat acum pe institutul astronomic si n-am gasit nimci scris acolo, ce aiurea si astia dau informatii eronate cica sa te mai increzi in internet si mass-media.

Si eu ma oftic ca deja imi faceam planuri de stat pe balcon  chicot


Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă.

Offline

 

#611 2011-08-26 17:40:56

cuppycake
Full member
Inregistrat: 2008-12-19
Mesaje: 360

Re: Supranatural..discutii libere :P

Credeti in energie negativa si persoane cu adevarat rele care-ti transimt aceasta energie?
Este foarte posibil ca ceea ce mi se intampla sa fie doar coincidenta, desi ma conving din ce in ce mai tare ca nu este...
Acum cateva luni mi-am luat o masina, m-am plimbat cu o prietena, imi spunea ca e fericita pt mine (desi cu siguranta era invidioasa avand in vedere ca are carnet de mult timp si nu are masina)... Invidioasa am observat de-a lungul timpului ca e, desi am incercat sa ma mint singura, sa-mi zic ca 'mi se pare'. A doua zi dupa ce prietena mi-a vazut masina, am avut un accident foarte stupid, nimic grav, dar neplacut.

Zilele trecute, mi-am luat o alta masina, mai noua, mai buna si, din nou, m-am intalnit cu prietena respectiva, am dus-o acasa cu masina, imi zicea cat de mult ii place etc. A doua zi, pana, cui intrat in janta nou-nouta...

Exemplele astea 2 mi s-au parut cele mai relevante, dar timp de 8 ani de cand o cunosc, am patit multe faze asemanatoare... Simpla coincidenta sau o fi "intoarsa de la ț?ță"? lol

Ultima oara a fost editat de cuppycake (2011-08-26 17:42:13)

Offline

 

#612 2011-08-26 17:55:55

Wolley
Full member
Inregistrat: 2010-11-15
Mesaje: 916

Re: Supranatural..discutii libere :P

astfel de influente exista, dar asta nu inseamna ca nu se poate sa fi fost doar o coincidenta

Offline

 

#613 2011-08-27 09:52:04

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Supranatural..discutii libere :P

cuppycake, o fi genul de persoana care emana o tona de energie negativa (intentionat sau nu)... si eu am persoane de genul asta in jurul meu smile cel mai bun exemplu pe care il pot da e tati... am renuntat sa-mi mai cumpar chestii de orice fel in prezenta lui.

nu stiu ce sa-ti zic nustiu fereste-te de ea pe cat posibil big_smile cel putin cat esti la volan lol


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#614 2011-11-24 01:10:26

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Supranatural..discutii libere :P

Intreb si eu...voi ce ziceti de Doru Parv? Ma intereseaza si pareri hodoronc tronc sa zica si mos Ion ca si el e om si pareri de la cineva care a fost eventual la el...


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.