homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum scap de febra musculara?-2


#20 2008-08-25 08:49:14

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: Cum scap de febra musculara?

daca te apuci de sala sau te reapuci dupa o pauza mai mare, pentru a evita febra acuta trebuie sa iei o aspirina imediat dupa sedinta respectiva, urmata de un dus fierbinte
nu scapi de tot, dar mai diminuezi


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 



#21 2008-08-25 12:38:02

Chiara.M
Hero member
De la: Wingsland
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 4116

Re: Cum scap de febra musculara?

offf si eu as vrea la sala sad dar tot asa nu am cu cine sa ma duc.. si mi-am promis ca din septembrie ma duc. am sa-mi fac curaj si am sa ma duc si singura, imi bag picioarele big_smile


Have you ever thrown a fist full of glitter in the air?...

Offline

 

#22 2008-08-25 12:45:43

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Cum scap de febra musculara?

_alexa_ a scris:

eu dupa o febra musculara puternica la picioare am tras tare si am facut ditamai intinderea lol tin minte ca ma antrenam pentru BAC. Insista foarte mult pe incalzire!! nu te apuca de efort decat dupa o incalzire klumea. Instructoarea mea de aerobic asta m-a sfatuit sa fac dupa ce-am facut febra dupa prima sedinta. Sa vin la a doua sedinta ceva mai devreme si sa-mi fac incalzire mai mult de jumatate de ora. Asa am facut, si dupa a doua sedinta n-am mai avut nimic big_smile
intr-adevar aerobicul face minuni! nu trebuie sa te duci neaparat cu cineva... iti faci prieteni acolo tongue

exact big_smile cu o incalzire k lumea scapi big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#23 2008-08-28 23:08:18

bela
Sr. member
Inregistrat: 2006-11-03
Mesaje: 1729

Re: Cum scap de febra musculara?

senorita a scris:

Am inceput sa ma duc la aerobic... ca ma simteam tare ruginita.... numai ca fac doar de 2 ori in timpul saptamanii ca doar atat face tipa asta la care ma duc.. si am facut o febra de simt ca mor..... azi am avut iar sedinta.. am crezut ca ma mai lasa (prima sedinta a fost acum 2 zile), dar de unde... Am luat o aspirina.... stiu ca tb bai fierbinti... altceva? Sugestii? sad

"cui pe cui se scoate" nu e doar un proverb spus in vant


Ruga de magar si blestemul de curva nu se suie la cer...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.