homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

XXL Bust


#1 2011-02-27 22:18:37

qtpissy
Full member
Inregistrat: 2008-09-26
Mesaje: 156

XXL Bust

Am citit pe net despre aceste pastile XXL BUST, facute numai din plante , care maresc considerabil circumferinta sanilor . majoritatea comentariilor sunt pozitive
vezi Doamne le-ar fi luat si andreea balan
stiti ceva despre ele ?

Ultima oara a fost editat de qtpissy (2011-02-27 22:20:06)

Offline

 



#2 2011-02-27 22:35:42

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: XXL Bust

andreea balan a spus ca de la contraceptive i s-au marit..logest mai exact. d-zeu stie care e adevarul insa..

pastile doar din plante m-ar mira sa faca asa ceva. pe google am gasit detalii despre el, insa nu silista ingredientelor. sa nu ajunga sa deregleze hormonal cum face tinctura de marar de exemplu..

oricum fiecare organism reactioneaza taaare diferit. unele au luat tinctura de marar si cica li s-au marit sanii. eu am luat si nici nu s-au urnit lol


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#3 2011-02-27 22:39:26

rosebunny
Insomniac member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 7248

Re: XXL Bust

coraline a scris:

andreea balan a spus ca de la contraceptive i s-au marit..logest mai exact. d-zeu stie care e adevarul insa..

pastile doar din plante m-ar mira sa faca asa ceva. pe google am gasit detalii despre el, insa nu silista ingredientelor. sa nu ajunga sa deregleze hormonal cum face tinctura de marar de exemplu..

oricum fiecare organism reactioneaza taaare diferit. unele au luat tinctura de marar si cica li s-au marit sanii. eu am luat si nici nu s-au urnit lol

tu... marire de sani ? spranceana  ai sani perfecti, am vazut la concursul de miss... de`as avea si eu asa.... mama mama hjarta


Tot raul e spre bine smile
Zambim si noi azi? smile

Offline

 

#4 2011-02-27 22:43:15

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: XXL Bust

pai am incercat cand aveam 17 ani, au mai crescut si eu de atunci lol acum nu ma mai vait de ei, sunt ok tongue dar ca orice copil mic si prost voiam sa am laptarii rotfl


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#5 2011-02-27 22:48:49

qtpissy
Full member
Inregistrat: 2008-09-26
Mesaje: 156

Re: XXL Bust

pe forumuri am citit despre andreea balan . si tot acolo cum ca ar fi 100% naturale .
tocmai de aceea am zis sa va intreb si pe voi lol
prea erau reactii pozitive pe acolo

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2011-02-27 22:54:45

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: XXL Bust

pai ar fi bine sa existe o lista a ingredientelor.. asa am gasit si eu la un moment dat un lubrifiant cica 100% natural, dar pe lista lui erau la chimicale de m-a umflat rasul lol

in rest nu stiu, sa zica fetele care stiu mai bine tongue


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#7 2011-03-01 05:54:17

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: XXL Bust

Compozitie: trigonella, damiana, anason, pueraria, lobata, seminte marar, apilarnil, laptisor de matca

Mod de administrare: 1capsula dimineata si 1 capsula seara, timp de 30 de zile

mda, iar mararul.. si nu as da 110 lei pe niste tablete cu marar...care nu au niciun efect.. zic eu


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

#8 2011-03-01 08:30:28

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: XXL Bust

mararul e puternic estrogenie, dar o marire mai amre decat cea pe care o dau si ac nu prea veti vedea. si riscati sa va pricopsiti si cu o serie de chisturi pe ovare si alte minunatii.
si pastilele astea e posibil sa fie foarte asemanatoare.
nu luat plante dupa ureche, sunt ft puternice si nu stiu daca merita sa le incercati efectele negative pe pielea voastra


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#9 2011-03-01 09:48:33

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: XXL Bust

poate nu chisturi, dar o celulita de toata frumusetea tot faceti de la mararul ala... sani mai putin smile

Offline

 

#10 2011-03-01 09:51:25

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: XXL Bust

wow, celulita de la marar? P'asta chiar n-o stiam tongue

Offline

 

#11 2011-03-01 09:52:35

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: XXL Bust

pai are fitoestrogeni, de aia teoretic ar ajuta si la bust smile
de la o legatura de marar acolo nu faci lol

Ultima oara a fost editat de heimdall (2011-03-01 09:53:15)

Offline

 

#12 2011-03-01 12:58:13

carmenP
Full member
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 115

Re: XXL Bust

din cauza mararului creste si pilozitatea deci nu e ok deloc.Masajul ajuta f mult in fiecare seara timp de 6 luni,evitand perioada ciclului,stimuleaza circulatia-automat si cresterea in volum,dar e importanta si alimentatia-boabele de soia, grau, secara, orz,ulei de masline,masline,funze de telina,alune neprajite,nuci,seminte de floarea soarelui neprajite,cereale,legume si fructe proaspete.

Trebuie sa le incluzi usor in alimentatia zilnica, nu in cantitati mari. In acelasi timp, alte alimente importante sunt cele care contin brom si mangan, acestea stimuland hormonii sexuali din corp si sensibilitatea la tesutul sanilor, facandu-l mai receptiv la estrogen; de exemplu, multe fructe ca merele, perele, strugurii, migdalele si nucile contin brom, iar mangan contin condimentele si crevetele roz si midiile.

si exercitii-Exercitiul 1
Pozitia de plecare: in picioare, bratele indoite, palmele lipite intre ele la nivelul pieptului, degetele in sus. Apasati energic o palma peste cealalta, ca si cum ati dori sa striviti ceva intre ele.
Durata: de 20 de ori.

Exercitiul 2
Pozitia de plecare: in picioare, bratele lateral.
Incrucisati bratele intinse in fata de 2-3 ori. Stangul peste dreptul si dreptul peste stangul.
Lucrati cu putere, bratele si mainile trebuie sa fie intinse, palmele in jos.

Pentru tonifierea sanilor sunt indicate si rotirile de brate inainte si inapoi, in serii de 10, de 2 ori pe zi


hjarta

Offline

 

#13 2011-03-01 13:01:12

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: XXL Bust

pilozitatea creste de la testosteron, mararul are estrogen, mai mult estrogen -> mai putin testosteron, deci teoretic nu e posibil

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.