homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm de fiecare data - da sau nu?-6


#96 2009-11-05 01:04:10

skumpi
Vizitator

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

Anne Ionescu a scris:

auziti fetelor,cam in ce pozitie ati avut cel mai tare orgasm ???smilesmilesmilebig_smile

pe la spate ??  coffestudiu

 

#97 2009-11-05 19:32:33

Anne Ionescu
New member
Inregistrat: 2009-10-19
Mesaje: 20

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

si eu tot pe la spate:)

Offline

 

#98 2009-11-06 01:09:41

skumpi
Vizitator

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

asa vor fetele toate lol cum era melodia aia de acu 10 ani ? rotfl2

 

#99 2009-11-06 20:37:06

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

da da..sa stii k versurile melodiei sunt cat de cat adevarate...si eu am avut adesea orgasm in pozitia mai sus mentionata, picioarele mele pe umerii lui,  woman on top si clasica misionarul.. totul e sa fii excitata, si schimband pozitiile orgasmul vine f usor nu neaparat intr-o anumita pozitie..


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#100 2009-11-07 18:54:09

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

eu sunt ff derutata..poate ma lamuriti si p mine....aseara am av o partida super...mai intam am stat p burta si el peste mine tongue iar apoi pozitia pe la spate dogy....tonguetongue  rodnar nu am facut prea mare efort...dar in a doua pozitie a fost suuuperrrr...era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...simteam ca mi explodeaza ceva acolo lol ziceti ca asta e orgasmul...cateodata am impresia ca am asteptari prea mari de la el....

In fine..faza e ca dupa partida asta...am inceput sa gem asa intruna rotfl (chiar si in somn mi a zis al meu..l am tot trezit ) si apoi m a luat asa cu palpitatii si o oboseala mare de tot...eram varza, ziceai ca am sapat o zi la vie patfierbinte


voi ce ziceti fetele? eu de obicei n am probleme cu oboseala dupa sex
Pup dulce.

PS cel mai mult mie imi place pe la spate, ma excita rau  rodnar

pls raspundeti mi si mie  nocry

Ultima oara a fost editat de leonora (2009-11-08 11:22:58)


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2009-11-07 21:17:23

hlln88
Full member
De la: heaven
Inregistrat: 2009-09-19
Mesaje: 103

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

eu am de fiecare data,insa numai unul,nu am reusit niciodata sa am 2 orgasme in timpul aceleasi partide curat2   
si eu,ca si o alta fata de mai sus am orgasm numai in pozitia misionarului...dar decat deloc e bine si asa  majoreta


Senzatia de autenticitate rezulta paradoxal....inventand amanute

Offline

 

#102 2009-11-07 22:27:03

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

mai si eu am de fiecare data orgasm si numai in pozitia misionarului...oare sunt stricata? rotfl2


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

#103 2009-11-08 00:03:22

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

e bine ca ai mereu calle big_smile asta conteaza
asta cu pozitia nu prea o inteleg, inseamna probabil ca atinge ce trebuie pe acolo big_smile

Offline

 

#104 2009-11-08 00:32:25

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

da ioana...daca nu as avea as fi nervoasa tot timpul lol


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

#105 2009-11-08 00:33:25

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

aha dec ide asta is nervoasa eu acum rotfl


pc  pc

Offline

 

#106 2009-11-08 14:40:30

Anne Ionescu
New member
Inregistrat: 2009-10-19
Mesaje: 20

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

eu reusesc sa am si cate 2-3 orgasme,tinand cont ca la noi o partida tine intre 40 si 120 minute! In schimb nu am orgasm decat in misionarului,pe la spate,tot pe la spate dar intinsa pe o parte si cam atat..altele au in mult mai multe pozitii:-( nu e corect!! cred ac eu is aia stricata la cap:)))

Offline

 

#107 2009-11-08 15:06:06

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

Eu cand stau deasupra si sunt super excitata am niste orgasme  cool,dar si el cand ma lua pe la spate era teribil de placut..Cred ca in orice pozitia am avut orgasm. Cele mai multe orgasme simultane le-am avut la stimularea clitoridiana(5 la numar),plus 1-2 degetele prin pestera., in rest am aproape de fiecare data orgasm..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#108 2009-11-08 16:49:45

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

imi raspunde si mie cineva , va rog mult...am postat problema mea mai sus....am vz ca majoritatea aveti orgasm destul de des....poate incercati sa mi explicati si mie ce simtiti in mom ala.... va rog mult nocry


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#109 2009-11-08 23:02:41

star.child
Full member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 443

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

leonora a scris:

..era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...

si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere


Am invatat sa am rabdare, ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare!

Offline

 

#110 2009-11-09 02:17:28

kazbicca
New member
Inregistrat: 2009-10-18
Mesaje: 70

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

star.child a scris:

leonora a scris:

..era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...

si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere

mi-au puscat lacrimile o data si s-a speriat, a trebuit sa ii explic ca sunt bine  kram

Offline

 

#111 2009-11-10 22:05:17

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

star.child a scris:

leonora a scris:

..era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...

si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere

deci inseamna ca ala e orgasmul???????//  chicot  chicot  chicot  chicot  storstark  storstark


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#112 2009-11-10 22:32:39

star.child
Full member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 443

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

leonora a scris:

star.child a scris:

leonora a scris:

..era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...

si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere

deci inseamna ca ala e orgasmul???????//  chicot  chicot  chicot  chicot  storstark  storstark

nu, cand am orgasm, am alta senzatie big_smile


Am invatat sa am rabdare, ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare!

Offline

 

#113 2009-11-13 00:40:02

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

star.child a scris:

leonora a scris:

..era ff bine...incat imi venea sa plang..am mai av o singura data asa in vara..imi venea sa plang dar era super bine...

si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere

I s-a intamplat si iubitei mele asta de vreo 2-3 ori, dar la orgasm (clitoridian, nu vaginal)...doar ca de fiecare data a fost unul mai mult decat intens...prima oara m-am speriat putin, dar apoi am realizat ca era datorita mie, si nu din cauza mea, si am fost foarte mandru.  smoke2


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

#114 2009-11-14 11:15:09

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Orgasm de fiecare data - da sau nu?

star.child a scris:

leonora a scris:

star.child a scris:


si eu am patit-o. de mai multe ori chiar. pur si simplu imi vine sa plang de placere

deci inseamna ca ala e orgasmul???????//  chicot  chicot  chicot  chicot  storstark  storstark

nu, cand am orgasm, am alta senzatie big_smile

pai si ce senzatie ai? ca incerc sa ma dumiresc si eu ce si cum cu orgasmul asta supa


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.