homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((-2


#20 2009-01-23 13:32:28

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

mai dar nu am generalizat , si nu cred ca acolo nu sunt si doctori buni , noi am avut o experienta neplacuta , tu din fericire una placuta , in sensul ca ai dat peste un doc. bun ,
acum fara sa fiu rea , dar sa treci prin ce am trecut eu , si prin ce trece ariciuta , cred ca si tu ai fi fost revoltata
daca ai citit posturile ariciutei ai fi vazut ca ea are constant probleme , deci nu cred ca e ok , ca nu isi facea de nebuna atatea analize
scuze daca am fost nervoasa , dar numai cand aud de medlife mi se ridica parul in cap.....

si ca sa subliniez ca parerile sunt impartite :


Re: dr ginecologi buniFERITI-VA DE
Dr. Florin Bican, medic ginecolog la Memorial Hospital - Med Life.

Nevoita fiind, am recurs la o intrerupere de sarcina.
Am avut proasta inspiratie de a ma inregistra pe lista pacientilor Memorial Hospital.

Am avut cea mai traumatizanta experienta din viata mea.

Pentru femeile kamikaze, daca doriti si voi sa stiti cum e sa fii carne in macelarie, adresati-va cu incredere doctorului Florin Bican.

Doctorul MACELAR Florin Bican nu numai ca nu aude tipetele voastre dar nici nu vede destul de bine, atunci cand va zbateti pe masa ginecologica.

Intreruperea de sarcina presupune in primul rand o suferinta psihica. Am sperat din tot sufletul, ca macar suferinta fizica sa fie diminuata, insa nu a fost asa.

TUTUROR FEMEILOR DIN LUME, LE DORESC SA NU AJUNGA PE MANA Doctorului MACELAR Florin Bican.

Celor dintre voi care doresc senzatii tari si dureroase, cosmaruri pe termen lung, vi-l recomand.

gasesti la postul dr ginecologi buni

Ultima oara a fost editat de tttttt (2009-01-23 13:37:35)

Offline

 



#21 2009-01-23 14:27:17

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

stai linistita tttttt am vazut mesajul lui ramonax ...dar fiecare cu parerea lui ...cu experienta lui ...io nu dau in cap nimanui ...si mai ales nu m-am referit la tine in niciun caz ..... eu cred ce vreau si voi la fel ...degeaba mi-ai bagat mesajul asta in fata ... neutral
stiu problema ariciutzei si o cred .....dar nu are prea mari sanse sa faca ceva in instanta ...nu k nu as vrea eu ...putin imi pasa ....dar cam asa se intampla in ziua de azi ...


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#22 2009-01-23 14:41:10

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

ok, nu sari la cearta acum , nu ti-am bagat nimic in fata , apoi am vazut ca ai raspuns si acolo ,  daca ai fost atenta eu am scris  :  " scuze daca am fost nervoasa , dar numai cand aud de medlife mi se ridica parul in cap....."
deci nu am o atitudine pro cearta , si sunt de acord cu tine , parerile sunt impartite , clar

Offline

 

#23 2009-01-23 23:06:28

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

pe mine prea putin ma intereseaza de med life ....iti dai seama k dak imi ies analizele diferit fata de celelalte iese un scandal de toata frumusetea ...cat despre dr meu .....atata timp cat eu sunt multumita de el ...altceva nu mai conteaza ...
aa si ariciutza am vazut filmuletul ala pe youtube ...f interesant ...e bn de stiut pasii acestor interventii ...


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#24 2009-01-24 11:29:29

ariciutza
Full member
Inregistrat: 2008-01-08
Mesaje: 147

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

Off..mai fetelor, mie imi pare rau ca ati ajuns la altercatii...Valy...acum nu ne mai ramane nimic de facut decat sa asteptam....eu trebuia sa-mi iau deja Pap-ul, dar vad ca se lasa asteptat...Spune-mi si mie daca ti-au iesit la fel ca cele dinainte analizele(adica bine) sau nu....atat...bafta tuturor:*


Today, everything's OK!smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-01-24 14:36:25

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

da normal k iti zik .....stai linistita nimeni nu s-a certat cu nimeni ....da asteptarea asta ne omoara ......lasa k o sa fie bn ...sa speram totusi


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#26 2009-01-26 09:35:14

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

"stai linistita nimeni nu s-a certat cu nimeni"     - sunt de acord, nu suntem noi chiar asa de sensibile  big_smile

Offline

 

#27 2009-11-16 12:04:56

Adalberta
Full member
Inregistrat: 2009-08-19
Mesaje: 458

Re: Medlife-analize gresite!!??A patit cineva!!Disperata:((

Ariciuta, vad ca ai inceput acest topic acum un an...  Pana la urma cum au fost analizele? ai repetat in alta parte? S-a facut lumina? Spun asta pt ca eu am abonament la Medlife si as vrea sa stiu... Multumesc

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.