homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Baiatul perfect


#1 2008-08-16 22:54:10

kasandra
New member
Inregistrat: 2008-07-28
Mesaje: 68

Baiatul perfect

Nu stiu daca mai e vreun topic de genul asta dar eu nu am mai vazut. Sunt o gramada de lucruri care ne deranjeaza la iubitii nostri, dar pe care le acceptam. Acum e timpul sa spunem cum am vrea noi sa fie baietii, caracter, fizic, portfel, tot rodnar .
Haideti sa incep eu daca tot eu am deschis topicul asta. La mine baiatul perfect ar trebui se fie:
FIZIC: brunet, creol, ochii verzi, inalt, si cu un corp drool care sa te faca sa te gandesti la patfierbinte 18
PORTOFELUL : binenteles sa fie plin tot timpul rotfl nu k ar conta foarte mult banii, dar sa fim serioase, carei fete nu i-ar place un baiat care sa-si permita sa-i faca toate poftele al9leacer tummenupp
CARACTER : sincer, sa nu ne insele, sa nu minta, sa nu umble noptile cu baietii in timp ce noi stam acasa box etc etc etc, sunt multe , nu-mi vin acum in minte toate dar va mai spun pe parcurs smoke2

Offline

 



#2 2008-08-16 22:58:30

skumpi
Vizitator

Re: Baiatul perfect

am incetat sa cred k exista barbatu perfect rotfl
sunt eu perfecta ... n`am putea sa fim 2 rotfl

Ultima oara a fost editat de skumpi (2008-08-16 22:58:52)

 

#3 2008-08-16 22:59:08

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: Baiatul perfect

chiar crezi ca exista baiatul perfect? eu nu cred...asa ca il las pe Doamne Doamne sa mi-l trimita pe cel ales pt mine, in asta cred


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#4 2008-08-16 22:59:59

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Baiatul perfect

skumpi a scris:

am incetat sa cred k exista barbatu perfect rotfl
sunt eu perfecta ... n`am putea sa fim 2 rotfl

fix la asta ma gandeam eu cand am hotarat sa raspund: nu existaaa! imi pare rau ca trebuie sa confirm!!!!

Ultima oara a fost editat de theSame_ElaElis (2008-08-16 23:00:17)

Offline

 

#5 2008-08-16 23:00:17

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Baiatul perfect

nu exista barbatul perfect, asa cum nici femeia perfecta nu exista
totusi, pt mine barbatul "perfect" ar fi acela care m-ar iubi, m-ar respecta, nu m-ar minti.......
nu mai era un topic asemanator? nu de alta dar parca am mai dat raspunsul asta undeva rotfl

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-08-16 23:00:37

skumpi
Vizitator

Re: Baiatul perfect

theSame_ElaElis a scris:

skumpi a scris:

am incetat sa cred k exista barbatu perfect rotfl
sunt eu perfecta ... n`am putea sa fim 2 rotfl

fix la asta ma gandeam eu cand am hotarat sa raspund: nu existaaa! imi pare rau ca trebuie sa confirm!!!!

norok k exista femeia perfecta big_smile, nu fetelor ? diablo

 

#7 2008-08-16 23:01:03

skumpi
Vizitator

Re: Baiatul perfect

mika a scris:

nu exista barbatul perfect, asa cum nici femeia perfecta nu exista
totusi, pt mine barbatul "perfect" ar fi acela care m-ar iubi, m-ar respecta, nu m-ar minti.......
nu mai era un topic asemanator? nu de alta dar parca am mai dat raspunsul asta undeva rotfl

mika...te subestimezi punish

 

#8 2008-08-16 23:01:30

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Baiatul perfect

noi jignim pe mama natura dc afirmam ca nu exista femeia perfecta!!!

Offline

 

#9 2008-08-16 23:01:58

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: Baiatul perfect

eu nici in femeia perfecta(pt un barbat) nu prea cred, dar e bine cand noi ne simtim perfecte rotfl


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#10 2008-08-16 23:02:06

mika
Insomniac member
Inregistrat: 2006-06-17
Mesaje: 9256

Re: Baiatul perfect

skumpi a scris:

mika a scris:

nu exista barbatul perfect, asa cum nici femeia perfecta nu exista
totusi, pt mine barbatul "perfect" ar fi acela care m-ar iubi, m-ar respecta, nu m-ar minti.......
nu mai era un topic asemanator? nu de alta dar parca am mai dat raspunsul asta undeva rotfl

mika...te subestimezi punish

rotfl
sunt realista diablo
offtopic fug sa vad ce mai face luna tongue

Offline

 

#11 2008-08-16 23:24:41

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Baiatul perfect

nu exista...fiecare are defecte ...si noi si ei smile si chiar dak de ex cineva ar zice k pt ea barbatul ei e perfect...pt restul sigur nu e...pt k gusturile difera lol


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#12 2008-08-16 23:45:04

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: Baiatul perfect

de la adam si eva incoace nu mai exista ..
nu mai sunt ...ori sunt fustangii, ori sunt inca legati de cordonul ombilical, ori nu stiu sa iubeasca si nici n-o sa invete vreodata din prea mult narcisism , ori nu vad dincolo de muntele de bani asezat pe piedestal, ori cate putin din toate ....ori nu stiu ce vor , sunt aiuriti, cu creiere spalacite ,cu orizonturi limitate ....


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#13 2008-08-17 00:46:11

old_soul
Insomniac member
De la: locul unde e liniste
Inregistrat: 2008-04-29
Mesaje: 6127

Re: Baiatul perfect

hmm...cu o privire patrunzatoare,maini frumoase....eventual si un fund apetisant drool
rabdator si cu spirit de aventura...romantic...
cam atat big_smile


My Tears Dry On Their Own

Offline

 

#14 2008-08-17 08:18:15

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Baiatul perfect

barbatul perfect pentru mine ar fii ala ca ar disparea cand vreau eu si ar aparea la fel

Offline

 

#15 2008-08-17 08:20:54

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Baiatul perfect

nu exista tongue
barbatul perfect e iubitul meu (cliseu shtiu lol ) ma refer ca nu prea exista perfectiune asha ca e vorba doar de compatibilitate big_smile

pt mine barbatul perfect si'ar da drumul la comanda mea (deci l'ar tzine 4-5 ore tot timpul) si ar fi drepti si jos tot la comanda mea
nu exista..deci...


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#16 2008-08-17 10:42:43

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: Baiatul perfect

jj,esti de coma rotfl rotfl
chiar ma gandeam ce o sa scrii tummenupp tummenupp tummenupp
si eu cred ca nu exista,cedeam ca al meu era perfect:frumos,destept,tutacios lol
dar s'a dovedit ca era mincinos si bagabont lol
dar macar ne'am inteles bine cat am fost impreuna big_smile

Ultima oara a fost editat de tantosica (2008-08-17 10:43:39)

Offline

 

#17 2008-08-17 11:09:46

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Baiatul perfect

pai...
->  ochii verzi, cat mai bronzat,corp acceptabil-nici musculos, nici prea schilod-, zambet irezistibil [pana aici e fix iubi meu], culoarea parului nu e f importanta... ar fi bine dak ar avea sh o freza klumea...
-> intelegator, sincer, "ascultator", romantic, curajos, popular, amuzant, nebun, puternic, bun la pat , inteligent
sh aici il regasesc oarecum p iubi... numai k el sta mai prost la capitolul sinceritate... box  nu e tocamai "ascultator"- la urma urmei nu e un animal kre sa asculte de mine big_smile sh nici super destept nu e... da'asta kiar nu mi-as dori...m'as simti inferioara rodnar tongue


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#18 2008-08-17 12:49:35

andrutza
Vizitator

Re: Baiatul perfect

Nu exista barbatul perfect...toata lumea are defecte, inca exista barbatul potrivit pentru fiecare femeie, sufletul pereche cum se spune si nu cred ca ti-l alegi tu dupa un tipar anume ci pur si simplu ti-e dat sa-l intalnesti si de multe ori cand iubesti nu prea mai vezi defectele omului, le treci cu vederea...si vezi partea frumoasa a lui.
Barbatul potrivit pt mine ar fi acela care m-ar iubi, m-ar respecta, nu m-ar insela si nu m-ar minti.

 

#19 2008-08-17 12:55:56

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: Baiatul perfect

sa aiba nasu mare si maini frumoase...kre sa le vreau p tot corpu meu rotfl serios.. hjarta
sa ma iubeasca,sa ma sprijine,sa ma pot baza p el...sa nu ma minta horror (poate doar dakmi-ar face surprize placute,atunci poa sa minta lol ),sa m respecte,sa nu ma insele...si sa ma faca sa ma simt in sigurantza.
si sa ma faca sa rad mult lol
sa iubeasca animalele...sa aiba un suflet bun.
si sa avem chestii in comun
sa aiba bun simt,sa stie sa se comporte in societate..
sa aiba ceva al lui,un hobby au cva...cum are iubitul meu pasiunea pt chitara. (exu nu avea nimic "al lui" k sa zic aa,si nu-mi placea asta )
a,si sa aiba un cur mijto tongue


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.